Hakkımızda

Hakkımızda

Kahvenin keşfi ve kahvehanenin doğuşu insanlık tarihinin en yaratıcı dönemi olan aydınlanmayı başlattı. Başarılı bir yerel topluluk için bir ilham, bağlantı ve başarı merkezi olmak için çalışanları ve değişim yapıcıları beslemek için varız.

Dünyanın en iyi kahvelerinden birçoğunu, yalnızca sorumlu ithalatçılar aracılığıyla çalışarak, tedarik ediyoruz. Tedarik zincirimizin her adımında doğrudan ve şeffaf olmaya çalışıyoruz. Müşterilerimiz, satıcılarımız, tedarikçilerimiz ile iyi iş uygulamaları aracılığıyla ilişkileri geliştiririz. Vizyonumuz, dünyayı daha iyi bir yer haline getiren bir kahve şirketi yaratmaktır – eylemlerimizin olumlu bir etkisi olabileceğine gerçekten inanıyoruz. Şirketimizi sorumlu bir şekilde büyütmeyi, parçası olduğumuz topluluklara katkımızı en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz. Kahve severlerle yeni damak tatları keşfetmek, mutluluklarını artırmak ve dünyayı daha yaşanabilir hale getirmek için onlarla aktiviteler yapmak misyonumuzdur. 

kahvenizbizden.com Sivas ilinde yer alan kahve aşığı baristaların bir araya gelerek kurduğu bir startup şirketidir. Yıllardır kendimiz için yaptığımız özel kavrumları ve profilleri tüm insanlıkla paylaşmak için çalışıyoruz…